Dikey Drenaj Fitili Yerleştirme Makinesi (Band Dren – Wick Drain)

Band Dren – Wick Drain Makinesi, yumuşak ve sulu zeminlerde, zemin oturmasını sağlamak amacıyla kullanılan bir zemin iyileştirme makinesidir. Makine; hidromotor, çarklar, mandiren ve yüksek frekanslı bir vibro çakıcıdan oluşur. Yumuşak, kumlu ve sulu zeminlerde suyu drene ederek zemindeki oturmayı sağlar ve sıvılaşma riskini minimize eder.

Çalışma Prensibi
Hidromotor tahrikiyle çalışan dişli çarklar mandireni zemine iter ve mandiren yumuşak katmanlar içerisinde bu şekilde ilerler. Baskı gücünün yeterli olmadığı katman veya sert zeminlerle karşılaşıldığında operatör vibro çakıcıyı çalıştırarak sert zeminde de ilerleyebilmeyi sağlar. Uygun derinliğe ulaşıldığında mandiren geri çekilir ve böylece içi boş olan mandirenin içerisine daha önceden yerleştirilen drenaj fitili zemine yerleştirilmiş olur. Bu işlemin tekrarlanmasıyla dikey drenaj fitili yerleştirme işlemi tamamlanmış olur.

Wick Drain Teknik Çizim
Wick Drain Teknik Çizim
Wick Drain 28-43 Teknik Özellikler

Wick Drain Videoları

PROJENİZİN İHTİYACINA UYGUN ÜRÜN TASARIMI

Dünyanın neresinde olursanız olun uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Danışman ekibimiz, modern bilgi-işlem araçları sayesinde ihtiyaçlarınızla ilgili her detayı sizin için saklar ve kendinizi tek müşterimiz gibi hissetmenizi sağlar.

İhtiyacınız Olan Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Alın!

Ozkanlar Grup Makine AŞ
Ozkanlar Grup Makine AŞ
Adres: Ahi Evran OSB Mahallesi Anadolu Cad. No: 7 06930 Sincan / Ankara / Türkiye
Tel:  +90 312 386 05 60
E-posta Gönder
Deep Foundation Institue
Deep Foundation Institue

OMS Vibro, 33 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle her türlü iklim ve arazi koşullarında çalışabilecek özelliklere sahip vibrasyonlu çakma / sökme makineleri ve ekipmanı üretiminde lider bir dünya markasıdır.