Large Vibro Hammer Manufacturer
Vibro Hammer Manufacturer
Teknik Çizim ve Taslak
Üretim Süreci – Montaj
Üretim Süreci – Boyama
Kurumsal İletişim Tasarımı
Projeye Ozel Tasarim
Proje Yönetimi
Piling Hammer Manufacturer

1987′den Bugüne!…

Özkanlar her türlü iklim ve arazi koşullarında çalışabilecek özelliklere sahip vibrasyonlu çakma/sökme makineleri ve ekipmanı üretiminde bir dünya markasıdır.

Özkanlar, 1987 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, her geçen gün kendini yenileyen yapısı, kaliteye verdiği önem ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kısa sürede altyapı inşaat projelerinde kullanılan vibro çakıcı, hidrolik güç üniteleri, hidrolik çeneler ve taş kolon ekipmanlarının tasarım ve imalatında uzmanlaşmış ve bugün uluslararası düzeyde rekabet edebilecek bir seviyeye ulaşmıştır.

33 Yıllık Bilgi Birikimi

1987’den beri edindiğimiz deneyimi, yeni fikirler ve son teknolojinin imkanlarıyla birleştirerek benzersiz çözümler üretebiliriz. Bugüne kadar farklı coğrafya ve iklimlerde, binlerce yapının inşasına katkı sağladık.

Tam Zamanında Tam Destek

Dünyanın neresinde olursanız olun, Özkanlar Makine herhangi bir sebeple çözülemeyen bir sorun karşısında gerekli yardımı sunmak için daima telefonun diğer ucundadır.

Projeye Özel Üretim

Danışman ekibimiz, sizi özenle dinler ve doğru sorularla ihtiyaçlarınızı analiz eder. Projenize özel en uygun ürünün tasarım taslakları oluşturularak üretim sürecine geçirilir.


VİBRO ÇAKICILARIN KULLANIM ALANLARI

Liman, havaalanı, demiryolu, köprü ve kanal gibi altyapı inşaat faaliyetleri
Kentsel alanlar veya şehir merkezlerindeki altyapı inşaat faaliyetleri
Zemin güçlendirme ve stabilizasyonu