AKILLI KONTROL SİSTEMİ

Kullanıcı dostu elektronik uzaktan kumanda ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde, operatör hatasını minimize eder.

Avantajları

  • Kullanıcı Dostu,
  • Akıllı Kontrol Sistemi,
  • Dokunmatik Kontrol Paneli,
  • Hataları Kullanıcıya Bildirme,
  • Yüksek Performans,
  • Otomatik Programlama,
  • Güçlü, Güvenilir, Uzun Ömürlü.
PP Serisi Hidrolik Güç Üniteleri

Kullanıcı dostu elektronik uzaktan kumanda ve dokunmatik kontrol paneli sayesinde, operatör hatasını minimize eder. Özkanlar Makine güç üniteleri, ileri arıza algılama teknolojisi sayesinde muhtemel arızaları kullanıcıya bildirir. Akıllı kontrol sistemi ile sistem optimum çalışma şartlarına ulaşıncaya kadar rölanti modunun dışında başka bir modda çalışmaya geçmez. Böylece, tüm çalışan parçalar daha uzun süre dayanır.
Özkanlar Makine güç ünitelerinde kapalı çevrim hidrolik sistem mevcuttur. Yardımcı sistemler, bir adet değişken akış pompası tarafından beslenmektedir. Enerjisini motordan alan hidrolik pompa, bu enerjiyi bağlantı hortumları aracılığıyla çakıcıya iletir. Motor markası, opsiyoneldir. Kabin boyutu, dizel motorun boyutuna bağlı olarak belirlenmektedir. Özel tasarlanmış güç ünitelerimizde, tüm bileşenlere kolaylıkla ulaşılabilir ve böylece ünitenin bakımı da kolaylıkla yapılabilir.
Özkanlar Makine güç ünitelerinde bulunan ekonomi modu sayesinde motor, kontrol panelinden ayarlanabilen belirli bir süre sonunda rölanti modunda çalışmaya devam eder.


Projeniz İçin En İyisi

GÜÇ ÜNİTELERİ – KONTROL PANELİ

Özkanlar Makine güç üniteleri, kontrol paneli aracılığıyla kumanda edilebilir, hidrolik sistem ve motor hakkında anlık bilgi ile geçmişe yönelik arıza kayıt bilgileri alınabilir.

– Kontrol Butonları

– Fonksiyon Butonları

– Gösterge Saatleri

– Fonksiyon Menüleri

– Toplam Çalışma Süresi


PROJENİZİN İHTİYACINA UYGUN ÜRÜN TASARIMI

Dünyanın neresinde olursanız olun uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Danışman ekibimiz, modern bilgi-işlem araçları sayesinde ihtiyaçlarınızla ilgili her detayı sizin için saklar ve kendinizi tek müşterimiz gibi hissetmenizi sağlar.

İhtiyacınız Olan Ürün Hakkında Danışın