Proje Yönetimi
Teknik Çizim ve Taslak
Vibro Hammer Manufacturer
Üretim Süreci – Montaj
Large Vibro Hammer Manufacturer
OMS Vibro Hammer Manufacturer
Üretim Süreci – Boyama
Piling Hammer Manufacturer

Teknoloji ve yaratıcı fikirlerin birleşimindeki güce inanıyoruz!

 

Bilgi ve teknolojinin gelişimine paralel olarak kendimizi daima yeniliyoruz. Sürekli takip ettiğimiz son teknolojiyle, AR – Ge ve inovasyon çalışmalarına verdiğimiz önemle dünyanın beklentilerinin ötesine geçen bir marka olmayı hedefliyoruz.

ZAMAN VE MALİYET TASARRUFU

Tasarım taslaklarından üretime, kontrol ölçümlerinden mobilizasyona kadar her teknik detayı düşünür ve hesaplarız.
En küçük parçanın üretiminde dahi ayrıntılara gösterdiğimiz özeni, yaptığımız işin her aşamasına yansıtırız.
Ulaştığımız olağanüstü güç ve mükemmel performans sayesinde projelerinizde yaşanacak olası zaman kaybı riskini önlemiş oluruz.

PROJELERİMİZ

İŞ AKIŞI

ÖMS ürün modelleri, her parçasında ayrı bir teknolojiyi barındırır.

TASARIM

Her yeni üründe, yeni bir tutku ve dinamizmle çizim ve tasarım taslakları oluşturulur. Proje laboratuvarımızda, bilgisayar destekli programlarda mühendis ve teknik ressamların yaratıcı ve detaycı dokunuşlarıyla ürünün ana hatları belirlenir.

ÜRETİM

Bütün parçalar, CNC üretim hattında hassas işleme operasyonlarına tabi tutularak üretilir. Son şekli verilen her parçanın niteliğine göre basınç, sıcaklık ve yoğunluk ölçümleri gerçekleştirilir. Kalite kontrolleri gerçekleştirilen her parça stok ünitelerinde depolanır.

MONTAJ VE TEST

Üretilen bütün parçaların montajı gerçekleştirilerek simülasyon ortamlarda çalışma testleri uygulanır. Böylece makinenin gücü, frekansı, debisi ve titreşim boyu test edilerek uygulama alanında yapılacak diğer testler ve ölçümler için hazırlanmış olur.

PROJEYE ÖZEL TASARIM


Her zemin tipi, iklim ve coğrafya için ayrı bir çözüm üretiyoruz!
Hangi zemin tipi ya da iklim koşullarında çalışırsanız çalışın, projenizin ihtiyacına uygun bir vibro çakıcı mutlaka vardır.
Özkanlar Makine’nin projeye özel tasarım ve üretim ayrıcalığı sayesinde bütün projelerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

TAM ZAMANINDA TAM DESTEK

Dünyanın neresinde olursanız olun, teknik servisimize ulaşarak destek alabilirsiniz.
Özkanlar Makine, herhangi bir sebeple çözülemeyen bir sorun karşısında gerekli yardımı sunmak için daima telefonun diğer ucundadır.

+90 312 386 05 60

Ozkanlar Grup Makine AŞ
Ozkanlar Grup Makine AŞ
Adres: Ahi Evran OSB Mahallesi Anadolu Cad. No: 7 06930 Sincan / Ankara / Türkiye
Tel:  +90 312 386 05 60
E-posta Gönder
Deep Foundation Institue
Deep Foundation Institue

OMS Vibro, 33 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle her türlü iklim ve arazi koşullarında çalışabilecek özelliklere sahip vibrasyonlu çakma / sökme makineleri ve ekipmanı üretiminde lider bir dünya markasıdır.