HİDROLİK ÇAKICI

Yurt içinde ve yurt dışında çalışan hidrolik çakıcı ve ekipmanlarımızla liman, havaalanı, demiryolu, köprü ve kanal gibi altyapı inşaatları; kentsel alanlar ve şehir merkezlerindeki altyapı inşaatları; zemin güçlendirme ve stabilizasyonu ve yatay tünel açma projelerine imzamızı attık.

Çeşitli profilllerde (I, U, H, Z) palplanj ve boruların zemine çakılması ve sökülmesi için değişik kapasite ve özellikte üretilen vibrasyonlu çakma/sökme makineleri,

Vince Asılı (SVR)Ekskavatöre Monteli (ÖVR)Değişken Momentli (VM) ve Yandan Kavramalı – Side Grip (SG) olmak üzere dört gruba ayrılmaktadır. 

Yüksek çakma/sökme kapasitesi gerektiren projelerde vince asılı SVR tipi vibrasyonlu çakma/sökme makineleri önerilmektedir. Bu seride ürettiğimiz titreşimli vibro çekiçler, uzaktan kumanda ve dokunmatik kontrol paneline sahip Özkanlar Makine güç üniteleriyle çalıştırılmakta ve hassas bir şekilde kumanda edilebilmektedir.
ÖVR serisi hidrolik çakıcılar ise bağlantı çatalıyla ekskavatöre monte edilebilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Gücünü ekskavatörün hidrolik sisteminden alan ÖVR serisi vibro çakıcılar, ekskavatör operatörünün kontrolü altında kumanda edilir. Çakma ve sökme işlemlerinde herhangi bir ayar gerektirmeksizin kullanılabilir.

HİDROLİK ÇAKICI ÇEŞİTLERİ


Vince Asılı Hidrolik Çakıcı SVR 200 NF
Mısır Suveys Kanalı Projesi - SVR 200 NF

Variable Moment Hidrolik Çakıcı - SVR 18 VM
SVR 18 VM - Rusya St. Petersburg


Hidrolik Çakıcı Çenesi - KCN Series
Hydraulic Clamp KCN Series