Vibro Hammer ile Deniz Tabanı Sertleştirme Projesi

Rusya’nın Kaliningrad şehrinde deniz tabanı sertleştirme projesinde, üretimini Özkanlar Grup Makine AŞ’nin yaptığı ÖMS – SVR 50 NF  Vibro Hammer ile çalışan kompaktör (compactor) kullanıldı. SVR 50 NF vince asılı vibrasyonlu çakıcının teknik özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz. Kompaktörün toplam ağırlığı 35 ton olmakla birlikte opsiyonel olarak farklı tonlarda ağırlıklar eklenip çıkarılabilmektedir. Kompaktör levhası bir seferde 10 metrekarelik alanda çalışabilmektedir.

Söz konusu projenin başlangıcında yaklaşık 20 cm yüksekliğinde bir zemin sertleştirilmiştir. Vince Asılı Vibro Çakıcı SVR 50 NF – 1 makinesi, gücünü PP serisi 536 – 1 güç ünitesinden (Power Pack) almaktadır. Güç ünitesinin teknik özelliklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Vibro Hammer – SVR 50 NF Deniz Tabanı Sertleştirme Projesi
Vibro Hammer SVR 50 NF – Deniz Tabanı Sertleştirme Projesi

SVR 50 NF

Vince Asılı Vibrasyonlu Çakıcı (Vibro Hammer)


Eksantrik Moment: 50,8 kg

Maksimum Santrifuj Kuvveti: 1260 kN

Yağ Debisi: 566 l/dk

Titreşim Boyu: 27 mm

Detaylı Bilgi İsteyiniz!

Projenizin ihtiyacına uygun makineyi birlikte seçelim! Kataloğumuzu talep edebilir veya ürün mühendislerimizle görüşebilirsiniz.

Ozkanlar Grup Makine AŞ
Ozkanlar Grup Makine AŞ
Adres: Ahi Evran OSB Mahallesi Anadolu Cad. No: 7 06930 Sincan / Ankara / Türkiye
Tel:  +90 312 386 05 60
E-posta Gönder
Deep Foundation Institue
Deep Foundation Institue

OMS Vibro, 33 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle her türlü iklim ve arazi koşullarında çalışabilecek özelliklere sahip vibrasyonlu çakma / sökme makineleri ve ekipmanı üretiminde lider bir dünya markasıdır.